Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Categories
nl: Categorieën

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Journal Article
nl: Wetenschappelijk artikel

en: Published date
nl: Publiceerdatum
