Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Categories
oc: Categorias

en: Custom
oc: Personalizat

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Example
oc: Exemple

en: Sort by
oc: Triar per

en: Author Name
oc: Nom de l'autor
