Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Categories
ro: Categorii

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Author Name
ro: Numele autorului

en: Published date
ro: Data publicării

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
