Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Categories
sk: Kategórie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Example
sk: Príklad

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa
