Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Custom
ar: مخصّص

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Sort by
ar: الترتيب حسب
