Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Categories
de: Kategorien

en: Client ID
de: Client-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Introduction
de: Einführung

en: Example
de: Beispiel

en: Sort by
de: Sortierung

en: Number of results per page
de: Anzahl der Ergebnisse pro Seite

en: Author Name
de: Name des Autors

en: Journal Article
de: Journal Artikel

en: Published date
de: Erschienen am

en: Textbook
de: Lehrbuch
