Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Custom
et: Kohandatud

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Architecture
et: Arhitektuur
