Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Custom
fi: Oma

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Example
fi: Esimerkki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä
