Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն
