Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Categories
id: Kategori

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Hostname
id: Nama host

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Example
id: Contoh

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Author Name
id: Nama Penulis
