Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Sort by
nn: Sorter etter
