Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Hostname
az: Host adı

en: Sort by
az: Sırala

en: Author Name
az: Müəllif Adı
