Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Sort by
be: Сартаваць па
