Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Introduction
fa: معرفی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Author Name
fa: نام نویسنده
