Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Categories
he: קטגוריות

en: Custom
he: מותאם

en: Hostname
he: שם שרת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Published date
he: תאריך פרסום
