Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Categories
pl: Kategorie

en: Custom
pl: Własne

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Example
pl: Przykład

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Published date
pl: Data publikacji
