Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Categories
sv: Kategorier

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Example
sv: Exempel

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Author Name
sv: Författarnamn
