Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.7) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Categories
uk: Категорії

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Introduction
uk: Вступ

en: Example
uk: Приклад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Architecture
uk: Архітектура

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
