Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.8) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Categories
hi: वर्ग

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Example
hi: उदाहरण

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Author Name
hi: लेखक का नाम
