Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.8) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Categories
ms: Kategori

en: Custom
ms: Tersuai

en: Hostname
ms: Nama hos

en: Sort by
ms: Susun mengikuti
