Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.8) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
