Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Sort by
ug: تىزىش
