Office 365 Connector (2.0.5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Log in
am: ግባ
