Office 365 Connector (2.0.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: From
ar: من

en: Log in
ar: تسجيل الدخول
