Microsoft 365 Connector (2.0.5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: From
az: Kimdən

en: Log in
az: Loqin
