Office 365 Connector (2.0.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: From
be: Ад

en: Log in
be: Уваход у сістэму
