Office 365 Connector (2.0.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Log in
bs: Prijavi se
