Office 365 Connector (2.0.5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: error
cy: gwall

en: Date
cy: Dyddiad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: From
cy: Gan

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Calendar block
cy: Bloc calendr
