Office 365 Connector (2.0.5) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Subject
de: Betreff

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: error
de: Fehler

en: Date
de: Datum

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Client ID
de: Client-ID

en: Welcome
de: Willkommen

en: From
de: Von

en: Callback URL
de: Callback-URL

en: Log in
de: Anmelden

en: Are you sure you want to delete @name?
de: Möchten Sie @name wirklich löschen?

en: Callback url
de: Callback-URL

en: Calendar block
de: Kalender-Block

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: API settings
de: API-Einstellungen

en: Recent Files
de: Zuletzt verwendete Dateien

en: Client secret
de: Client-Geheimnis
