Office 365 Connector (2.0.5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: error
fa: خطا

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: From
fa: از

en: Log in
fa: ورود

en: Are you sure you want to delete @name?
fa: آیا از حذف @name اطمینان دارید؟
