Office 365 Connector (2.0.5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: error
fr: erreur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Welcome
fr: Bienvenue

en: From
fr: A partir de

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: Log in
fr: Se connecter

en: Are you sure you want to delete @name?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer @name?

en: Calendar block
fr: Bloc calendrier

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: API settings
fr: Paramètres de l'API
