Office 365 Connector (2.0.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul
