Office 365 Connector (2.0.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: From
ku: له‌لایەن

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
