Office 365 Connector (2.0.5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: From
lv: No

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Log in
lv: Pieslēgties
