Office 365 Connector (2.0.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх
