Office 365 Connector (2.0.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: From
nn: Frå

en: Log in
nn: Logg inn
