Office 365 Connector (2.0.5) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
