Office 365 Connector (2.0.5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Welcome
pl: Witamy

en: From
pl: Od

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: Calendar block
pl: Blok kalendarza

en: API settings
pl: Ustawienia API
