Office 365 Connector (2.0.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Log in
ps: ننوتون
