Office 365 Connector (2.0.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Date
af: Datum

en: From
af: Van
