Office 365 Connector (2.0.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Date
ast: Data

en: Label
ast: Etiqueta

en: From
ast: De
