Office 365 Connector (2.0.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Date
bg: Дата

en: Label
bg: Заглавие

en: From
bg: От

en: Are you sure you want to delete @name?
bg: Сигурен ли сте че искате да изтриете @name?
