Office 365 Connector (2.0.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: error
da: fejl

en: Date
da: Dato

en: Label
da: Etiket

en: Client ID
da: Klient ID

en: Welcome
da: Velkommen

en: From
da: Fra

en: Are you sure you want to delete @name?
da: Ønsker du at slette @name?

en: Calendar block
da: Kalenderblok
