Office 365 Connector (2.0.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: From
dz: ལས་
