Office 365 Connector (2.0.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Date
et: Kuupäev

en: Label
et: Nimetus

en: From
et: Kellelt

en: Calendar block
et: Kalendri plokk
