Office 365 Connector (2.0.6) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Label
fi: Tunnus

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: From
fi: Lähettäjä

en: Are you sure you want to delete @name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa @name?
