Microsoft 365 Connector (2.0.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Date
he: תאריך

en: Label
he: תווית

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: From
he: מאת

en: Calendar block
he: תיבת לוח שנה
