Office 365 Connector (2.0.6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Label
hy: Պիտակ

en: From
hy: Ում կողմից
