Office 365 Connector (2.0.6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: error
ru: ошибка

en: Date
ru: Дата

en: Label
ru: Метка

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: From
ru: От

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Are you sure you want to delete @name?
ru: Вы действительно хотите удалить @name?

en: Calendar block
ru: Блок календаря

en: API settings
ru: Параметры API
