Office 365 Connector (2.0.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Date
sk: Dátum

en: Label
sk: Označenie

en: Welcome
sk: Vitaj

en: From
sk: Od

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Calendar block
sk: Blok kalendára

en: API Settings
sk: Nastavenia API
